Bilişim Hukuku – Bilişim Ceza Hukuku – Ceza Hukuku – İş Hukuku

Taygün & Özmestik Hukuk Bürosu Av. Halit Taygün ve Av. Fehmi Ünsal Özmestik tarafından kurulmuş olup, ulusal ve uluslararası alanda müvekkillerine hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Müvekkillerinin faaliyet gösterdiği sektörleri yakından takip eden Taygün & Özmestik Hukuk Bürosu yeni çıkan ulusal ve uluslararası mevzuatlar, içtihatlar, emsal yargı kararları ışığında hukuki danışmanlık vererek olası uyuşmazlıklarda hızlı ve efektif çözümler sunmaktadır. Hukuk büromuz ekip olarak müvekkillerine daha iyi bir hizmet verebilmek için belli alanlarda hukuk dışında temel eğitim almak suretiyle, farklı sektörlerde yer alan müvekkilleri ile aynı dili konuşarak hukuki ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ağırlıklı olarak Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, Bilişim Hukuku, Aile Hukuku, Vergi Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Marka Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Sağlık Hukuku, Kooperatifler Hukuku, Tüketici Hukuku ile İcra Ve İflas Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku alanlarında müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Hukuk büromuz avukatlık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güveni ilke edinmiştir. Aynı zamanda sır saklama yükümlülüğümüz kapsamında müvekkillerimiz adına olan her türlü bilgi ve belge muhafaza edilmektedir.

Hukuk bürosu olarak mesleğini seven, hukukun belirli alanlarında uzmanlaşmaya çalışan, yüksek lisans mezunu veya yüksek lisans öğrenimini devam eden, uzman meslektaşlarımız  danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca hukuk otomasyon ve hukuk teknolojilerini yakından takip eden hukuk büromuz teknik alt yapısından aldığı güçle müvekkillerine en kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.


Misyonumuz

Güncel teknolojik gelişmelerden faydalanarak, müvekkillerine güvenilir, hızlı ve şeffaf bir şekilde hizmet sunmak, olası uyuşmazlıkları mümkün olduğu sürece dava konusu olmadan çözmeye gayret etmektir.


Vizyonumuz

Dürüstlük ilkesinden taviz vermeden, yeni çıkan teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, prensipli ve sistemli bir çalışma yöntemi ile hep daha iyi hizmet vererek ülkedeki hukuk sisteminin gelişmesine katkıda bulunmaktır.