Hakkımızda

Taygün & Özmestik Hukuk Bürosu Av. Halit Taygün ve Av. F. Ünsal Özmestik tarafından kurulmuş olup, ulusal ve uluslararası alanda müvekkillerine hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Müvekkillerinin faaliyet gösterdiği sektörleri yakından takip eden Taygün & Özmestik Hukuk Bürosu yeni çıkan ulusal ve uluslararası mevzuatlar, içtihatlar, emsal yargı kararları ışığında hukuki danışmanlık vererek olası uyuşmazlıklarda hızlı ve efektif çözümler sunmaktadır. Hukuk büromuz ekip olarak müvekkillerine daha iyi bir hizmet verebilmek için belli alanlarda hukuk dışında temel eğitim almak suretiyle, farklı sektörlerde yer alan müvekkilleri ile aynı dili konuşarak hukuki ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ağırlıklı olarak Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, Bilişim Hukuku, Aile Hukuku, Vergi Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Marka Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Sağlık Hukuku, Kooperatifler Hukuku, Tüketici Hukuku ile İcra Ve İflas Hukuku alanlarında müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Hukuk büromuz avukatlık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güveni ilke edinmiştir. Aynı zamanda sır saklama yükümlülüğümüz kapsamında müvekkillerimiz adına olan her türlü bilgi ve belge muhafaza edilmektedir.

 

Büromuz dört avukat, bir stajyer avukat ve bir takip memurundan oluşan kadrosu ve teknik alt yapısından aldığı güçle müvekkillerine en kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.