Ulusal ve Uluslararası Sözleşmeler

Büromuz sözleşmeler hukuku alanında müvekkillerine hukuki danışmanlık sağlamaktadır. Her türlü ihtimal değerlendirilerek hazırlanan sözleşmeler  özellikle hukuki mevzuat ve genel işlem şartlarına tam bir uyum prensibi ile düzenlenmektedir. Böyle olası risklerde en az zarar ile çözüme gidilmektedir.Ulusal ve uluslararası sözleşmelerin hazırlanması, akdedilmesi, sözleşmelerde kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümü, olası risklerin gerçekleşmesi sonucu müvekkillerinin hukuki menfaatinin mahkemeler nezdinde takip[…]

Şirket Birleşme ve Devralma

Yerli ve yabancı şirketlerin kuruluş, birleşme, devralma ve infisah süreçlerinde hukuki danışmanlık, birleşme ve devralmalara ilişkin hukuki prosedürün takibi, birleşme, devralma öncesi ve sonrası etkin hukuki yardım hizmeti büromuzun faaliyetleri arasındadır.

Medeni Hukuk

Aile hukuk alanındaki uyuşmazlıklar, boşanma, miras, velayet hukuku alanlarındaki hukuki danışmanlık hizmeti verilmesi ve uyuşmazlıklar konusunda hukuk süreçlerin takibi, kişilik haklarının ihlali karşısında tazminat talepli davaların takibi, dernek ve vakıflara ilişkin danışmanlık, hukuki prosedürlerin takibi ve uyuşmazlıkların çözümü büromuzun uzmanlık alanları arasında yer almaktadır.

Spor ve Spor Ceza Hukuku

Profesyonel sporcu sözleşmeleri, menajerlik sözleşmeleri, spor hukuku alanında hukuki danışmanlık ve uyuşmazlıkların çözümü büromuzun hukuki hizmetleri arasında yer almaktadır. Ayrıca büromuz spor ceza hukuku kapsamında tahkim ve ceza kurullarındaki dosyaların takibini gerçekleştirmektedir.

Çocuk Ceza Hukuku

Faili veya mağduru çocuk olan soruşturma ve kovuşturma süreçlerinde ceza hükümleri kapsamında hukuki sürecin takibi, çocukların cezai sorumlulukları ve ceza kanunlarında çocuklara yönelik getirilmiş özel hukuki düzenlemeler hususunda hukuki danışmanlık hizmeti büromuz faaliyetleri arasındadır.

Fikri Mülkiyet Ceza Hukuku

Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Marka-Patent mevzuatı kapsamında müvekkillerin fikri ve sınai haklarının ihlalinin engellenmesi için hukuki danışmanlık hizmeti verilmesi, fikri ve sınai hakların ihlali karşısında cezai ve hukuki süreçlerin başlatılması. Taklit ürün ve korsan yazılım ile mücadele konusunda hukuki süreçlerin işletilmesi büromuz faaliyetleri arasındadır.